İZMİR 23 °C
En Düşük 17 °C
En Yüksek 28 °C
Karakter Boyutu :
Davutoğlu'ndan 2 günlük İzmir turu

Davutoğlu'ndan 2 günlük İzmir turu

20 Ekim 2015 15:40 SalıBaşbakan Ahmet Davutoğlu'nun 24 Ekim Cumartesi günü yapacağı İzmir miting programında bir değişiklik daha yapıldı.

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun 24 Ekim Cumartesi günü yapacağı İzmir miting programında bir değişiklik daha yapıldı. Mitingden bir gün önce, 23 Ekim Cuma günü İzmir'e gelecek olan Davutoğlu, Bergama ve Ödemiş'te otobüs üzerinden halka seslenecek. Başbakan Davutoğlu aynı gün Halkapınar kapalı spor salonunda vatandaşlara seslenecek.


Ankara'da yaşanan bombalı terör saldırısının ardından 17 Ekim'de Alsancak Gündoğdu Meydanı'nda yapmayı planladığı mitingi 24 Ekim tarihine erteleyen Başbakan Davutoğlu'nun İzmir programında değişiklik oldu. 24 Ekim Cumartesi günü İzmir'e gelmesi beklenen Başbakan Davutoğlu, bir gün önce kente gelerek İzmirlilerle buluşacak.

23 Ekim Cuma günü İzmir'de olacak Başbakan'ın ilk durağı Bergama olacak. İlçe meydanında otobüs üzerinden halka seslenecek .Başbakan aynı gün saat Halkapınar kapalı spor salonunda İzmirlilerle buluşarak, seçim vaatlerini anlatacak.

Başbakan Ahmet Davutoğlu stat mitingi sonrası geceyi kentte geçirecek. Başbakan Cumartesi günü ise Ödemiş'e geçip halka hitap edecek. Davutoğlu burada Ödemiş Organize Sanayi Bölgesi'nin temel atma törenine katılıp ardından kentten ayrılacak.

Bu elma her derde deva!
Bu haber toplam (7267) defa okunmuştur.

ETİKETLER

Ahmet Davutoğlu

İZMİR - HABERLERİ