İZMİR 23 °C
En Düşük 17 °C
En Yüksek 28 °C
Karakter Boyutu :
Bunların derdi Türkiye değil koltukmuş

Bunların derdi Türkiye değil koltukmuş

10 Kasım 2015 10:15 SalıAK Parti İzmir Milletvekili Hüseyin Kocabıyık, Gazeteci Uğur Dündar ve Yılmaz Özdil'in, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik eleştirilerini değerlendirerek, "Sözde kendilerini aydın olarak gören bu insanlar mağaralarında yaşamaya devam etsin.

AK Parti İzmir Milletvekili Hüseyin Kocabıyık, Gazeteci Uğur Dündar ve Yılmaz Özdil'in, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik eleştirilerini değerlendirerek, "Sözde kendilerini aydın olarak gören bu insanlar mağaralarında yaşamaya devam etsin. Seçimlerden istedikleri sonuçlar çıkmayınca millete hakaret eden bu insanlar siyasete bulaşmasınlar. Meczup karakterleriyle yaşamaya devam etsinler" dedi. 1 Kasım seçimlerinin ardından CHP'de çıkan iç karışıkların seçmenlere ve İzmirlilere bir mesaj olması gerektiğini belirten Kocabıyık, "CHP'nin İzmir'e ve Türkiye'ye bir faydasının olmadığı artık görülmeli. CHP İzmir'e ve Türkiye'ye bir ayak bağıdır" dedi. "


Millete faydaları yok"

CHP'nin içinde bulunduğu tablonun ortada olduğunu ifade eden Hüseyin Kocabıyık, "CHP Genel Başkanı nasıl bir yapıya sahip ki, 6 seçim kaybetmesine rağmen hala o koltukta oturabiliyor. Bu sorumsuzca hareket etmek demektir. Bu halkın zekasıyla alay etmek demektir" dedi. Kocabıyık, gazeteci Uğur Dündar'ın CHP'li belediyelerden "Halk Arenası" ile ilgili para alması iddiasıyla ilgili de, "Bu sözde aydınlar mağaralarında yaşamaya devam etsinler. Meczup karakterleriyle yaşamaya devam etsinler. Bunlar seçimlerden istedikleri sonuçlar çıkmayınca halka hakaret edecek kadar düşük seviyede insanlar" diye konuştu.


AK Parti İzmir Milletvekili Hamza Dağ ise, 1 Kasım seçimlerinin ardından CHP'nin maskesinin düştüğünü söyledi. Dağ, CHP'nin millete hizmet kaygısı olmadığını belirterek, "1 Kasım seçimleri herkesin gerçek yüzünü gösterdi. CHP şu an koltuk ve makam kavgasına tutuşmuş durumda. Bu kavga CHP'nin bu yöneticilerinden Türkiye'yi kurtarmak adına bir vesile olur inşallah" açıklamasını yaptı.

Bu elma her derde deva!
Bu haber toplam (21722) defa okunmuştur.

ETİKETLER

İzmir

İZMİR - HABERLERİ