İZMİR 23 °C
En Düşük 17 °C
En Yüksek 28 °C
Karakter Boyutu :
Beni Kılıçdaroğlu ve Bahçeli ile muhatap etmeyin

Beni Kılıçdaroğlu ve Bahçeli ile muhatap etmeyin

25 Ekim 2015 15:27 PazarAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, seçim çalışmaları kapsamında geldiği İzmir'de üçüncü mitingini Ödemiş'te düzenledi.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, seçim çalışmaları kapsamında geldiği İzmir'de üçüncü mitingini Ödemiş'te düzenledi. Alanı dolduran binlerce seçmene seslenen Başbakan Ahmet Davutoğlu, 1 Kasım'ın endişenin değil, umudun kapısı olacağını söyledi. Davutoğlu, "Allah bu ülkeyi koalisyondan korusun. Ne olur 1 Kasım'da sandığa gidin, mührünüzü öyle sağlam basın ki, beni bir daha Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'yle muhatap etmeyin" dedi. Türkiye'nin 1 Kasım'da bir kez daha "güven" diyeceğini ifade eden Davutoğlu, hiçbir vatandaşın hakkını çiğnetmeyeceklerini kaydetti. 1 Kasım 2015'in dik duruşun, vakur duruşun adı olduğunu dile getiren Davutoğlu, "Milli irade üzerine yapılan hiçbir vesayete izin vermeyiz. 1 Kasım'dan itibaren AK Parti ile ekmeğiniz, aşınız büyüyecek. 2 Kasım sabahı, sabah namazıyla birlikte iş başına geçeceğiz. Bir dakika, bir saniye bile bu memleketi hükümetsiz bırakmayacağız" dedi. 


Seçim vaatlerini anlattı

Seçim vaatlerini de anlatan Davutoğlu, kaynağın hortumların kesilmesinden, halkın duasından ve gece-gündüz çalışmakla geldiğini belirtti. Çok çaba sarf edeceklerini ve vaatleri yerine getireceklerini ifade eden Davutoğlu, şunları söyledi: "Öyle bir gayret sarf edeceğiz ki, bir daha bu memleket değil namerde, merde dahi mecbur olmayacak. Allah bu ülkeyi koalisyondan korusun. Ne olur 1 Kasım'da sandığa gidin, mührünüzü öyle sağlam basın ki, beni bir daha Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'yle muhatap etmeyin. Terör belasıyla uğraşırken baş başa konuştuğumuz konuları sır olarak saklamayacak kadar ciddiyetsizlik gösterdi. Bizi onlara muhtaç etmeyin. Bahçeli'den bir daha hayır almaya muhtaç etmeyin."

Bu elma her derde deva!
Bu haber toplam (5997) defa okunmuştur.

ETİKETLER

Ahmet Davutoğlu

İZMİR - HABERLERİ