İZMİR 23 °C
En Düşük 17 °C
En Yüksek 28 °C
Karakter Boyutu :
AK Partili vekillerden Küçük Menderes’e teşekkür

AK Partili vekillerden Küçük Menderes’e teşekkür

08 Kasım 2015 12:44 PazarAk Parti İzmir milletvekilleri Kerem Ali Sürekli, Hamza Dağ, Necip Kalkan ve Atilla Kaya Küçük Menderes havzasına teşekkür ziyaretinde bulundu. Vekiller, 2019’da İzmir’e ve ilçelerine AK Parti bayrağını çekmek için destek istedi

Geçtiğimiz günlerde İzmir'in Narlıdere, Balçova, Buca ve Karabağlar İlçeleri'nde vatandaşlarla buluşan AK Parti İzmir Milletvekilleri Kerem Ali Sürekli, Hamza Dağ, Atilla Kaya ve Necip Kalkan, Gaziemir, Menderes, Torbalı, Selçuk, Tire, Ödemiş, Beydağ, Kiraz ve Bayındır AK Parti İlçe Başkanlıkları'na düzenledikleri ziyaretlerle birlikte buralarda vatandaşlarla buluşarak önemli mesajlar verdiler.


"Terörü bitireceğiz"

Gaziemir'e, İzmir'e ve Türkiye'ye teşekkür ederek konuşmasına başlayan AK Parti İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli, "Yüzde 50 oy aldık. Oy vermeyen yüzde 50 seçmenimizin ilk önce gönlüne girmeye çalışacağız. Biz hep millet hep doğrusunu bilir dedik. Millet yanlış yapmaz. En doğru kararı verir. 7 Haziran'da da böyle söyledik. 1 Kasım'da yüzde 50 oy aldık diye söylemiyoruz. 7 Haziran'da mesajı aldık ve çalıştık. İnşallah bu teveccühe karşılık vereceğiz. Seçim beyannamenizde yer alanlar ne zaman gerçekleşecek dediler. Biz bunlara hemen başlıyoruz. Asgari ücret 1300 lira olacak. Taşeron işçiler hemen kadroya girecek. Daha fazlasını yapacağız. Biz az söyleriz fazla yaparız. 2019'da Gaziemir'i AK Belediye yapmaya hazır mısınız? diye konuştu.


Dağ'dan Kocaoğlu'na gönderme

1 Kasım'ın Anadolu devrimi olduğunu anlatan Hamza Dağ, "Bu millete ameliyat yapmaya çalışanlara 1 Kasım'da millet en iyi cevaBI verdi. Biz etnik köken, mezhep, parti ayrımcılığı yapmayız. Ama bunlar bir yere hizmet götüreceğinde AK Partili mi, MHP'li mi, CHP'li mi diye ayrım yaparlar" dedi. 1 Kasım seçim sonuçlarıyla "birilerinin havasının bozulduğunu" söyleyen Dağ, Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'na da göndermede bulundu. Kocaoğlu'na seslenen Dağ, "Seçim öncesi AK Parti'yi ikiye katlayacağız diyenler, CHP yüzde 50 alacak, AK Parti yüzde 25 alacak diyenler sandıkta karşılığını gördüler mi? Şimdi koltuklarında rahat oturamıyorlar. AK Parti'nin 2019 ayak sesleri duyulmaya başladı. 'Yüzde 50 CHP, yüzde 25 AK Parti' diyen Kocaoğlu, herhalde partileri karıştırdı. 2019'da da İzmirli bunlardan ümidini kesecek" dedi.


"Bayrağı taşımaktan imtina ettiler"


"Memleket meselesine sahip çıkan tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum" diye vatandaşlara seslenen AK Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya, "Gaziemir'de her yerde ay yıldızlı bayrağımız var. CHP'li milletvekilleri ve belediye başkanlarına sesleniyorum. Bundan 3 hafta önce Gündoğdu Meydanı'nda neden bu ay yıldızlı bayrağı taşımaktan imtina ettiniz? Gaziemir'de CHP'ye oy vermiş hemşerilerime sesleniyorum. Artık CHP Gazi Mustafa Kemal'in bıraktığı parti değil. Deniz Baykal zamanında bayram yürüyüşleri yapan Cumhuriyet Halk Partisi değil" ifadelerini kullandı.


"AK Parti bayrağını asacağız"

Otobüs üzerinden halka seslenen AK Parti İzmir Milletvekili Necip Kalkan, "Ben ve milletvekili arkadaşlarım teşekkür etmek için huzurunuza geldik. Seçimlerde buradan çıkan oy sayısı İzmir ortalamasının üzerinde. Ben ve arkadaşlarım teşekkür etmesin de kim teşekkür etsin? Adaylarımızın hepsi yerli malı yurdun malı. Yüreğinde İzmir sevgisi olan, burada evlenmiş, burada iş güç sahibi olmuş insanlar. Aramızda havadan gelmiş insan yok. Gaziemir'e herkesin imreneceği bir hükümet konağı sahibi olacaksınız. Bir de hedefimiz var. Gaziemir Belediyesi'nin direğine AK Parti bayrağını çekmek. Bu nedenle bize olan ilginize, desteğinize ihtiyacımız var. Yüzde 5'ten fazla oy arttıran Gaziemir bize destek verir. Sloganım şu. Başın düşerse dara Necip Kalkan'ı ara" açıklamasını yaptı.

Bu elma her derde deva!
Bu haber toplam (8519) defa okunmuştur.

ETİKETLER

AK Parti

İZMİR - HABERLERİ